BENIM DÜKKANA HOŞGELDINIZ!!!
Malzeme: Kumaş
Renk: Karışık Renk
Üst renk: Altın üst
Boyutu: 35 MM
Adet: 100 PCS
NAKLIYE
Öğeler ödeme alındıktan sonra 7 Iş günü içinde sevk edilecektir. (lütfen anlamak bazen hazır stok var yok, bu birkaç gün alacak daha fazla).
Çin Post Hava Posta, ulaşmak 20-55 iş günü içinde ülkelerin çoğu. Hedef ve objektif faktörlere bağlıdır, bazen daha fazla zaman.
Gümrük vergisi ve görevi
1. ithalat vergileri, vergi ve diğer özel şarj öğe fiyat veya nakliye ücretleri dahil değildir. Bu masraflar alıcı sorumluluğundadır.
2. biz genellikle mal gemi vergi önlemek için daha düşük bir değer için alıcı. Ancak, vergi alıcıların ülke özel tarafından belirlenir bize tarafından değil, farklı ülkelerde farklı vergi oranı, yani herhangi bir vergi meydana alıcı bu.
3. pls ne olacağını belirlemek için ülkenin Gümrük ofisi ile kontrol bu ek maliyetleri teklif/ satın alma.
Pls Not:
Çünkü fotoğraf teknik ve aydınlatma sorunu, görüntüleri olay biraz chromatism karşılaştırmak
Gerçek ürünleri ile. Lütfen bunu fark!! Teşekkürler
Döner
Biz satın alma ile tamamen mutlu olmak istiyorum. herhangi bir nedenle iade veya madde alışverişi istiyorum, Biz bunu yapmak için mutluluk olacaktır. ama müşteri nakliye ücretleri ödemek sorumludur, iade ve değişim kabul edilir öğeleri alınan aynı durumda. iade madde aldıktan sonra, biz düşeriz nakliye şarj ve geri verecektir müşteri hesabına derhal.

• öğe Türü: Takı Bulguları
  • Ürün Genişlik: 0.6cm
  • Model Numarası: EL1040
  • Ürün Yükseklik: 3.5cm
  • Ürün Özellikleri: Flower Tassel Charms
  • Ürün Ağırlığı: 22g
  • Ürün Uzunluk: 3.5cm
  • Marka Adı: lae1sa
  • Madde Çap: 0.6cm
  • malzeme: Kumaş
  • Takı Bulgular Türü: Püskül

• Birim Tipi: lot (100 parçalar/lot)
  • Paket Boyutu: 16cm x 14cm x 5cm (6.30in x 5.51in x 1.97in)