boyut Bilgileri
boyut S: omuz 39 cm büstü 90 cm uzunluğu 54 cm kol 55 cm
boyut M: omuz 40 cm büstü 94 cm uzunluğu 55 cm kol 56 cm
boyut L: omuz 41 cm büstü 98 cm uzunluğu 56 cm kol 57 cm
beden XL: omuz 42 cm büstü 102 cm uzunluğu 57 cm kol 58 cm
Pls nedeniyle manuel ölçüm izin 2-3 cm hata.
renk için, resimden belki bazı farkı var çünkü ışık ve ekran.

• boyut: S, M, L, XL
  • öğe Türü: Kabanlar & Palto
  • Outerwear Type: Gömlek & Üstler
  • desen Türü: Katı
  • Kol Uzunluğu (cm): Tam
  • dekorasyon: Fermuarlar
  • tip: Ince
  • stil: Resmi
  • malzeme: Polyester,Pamuk
  • kapüşonlu: Hayır
  • Kapanış Türü: Fermuar
  • yaka: Eşarp Yaka
  • Kol Style: Düzenli
  • Giyim Süresi: Düzenli

• Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 20cm x 20cm x 20cm (7.87in x 7.87in x 7.87in)

• Author: Ivonaivanova
  • Date: 2018-12-18
  • Yeterli malzeme ince, düz örgü, ama güzel yalan. Kalite kusursuz bitirmek. Her zaman olduğu gibi sipariş edilen boyut mükemmel uyuyor.
  • 5/5

• Author: Alecorrea6
  • Date: 2018-12-16
  • Nsk'ye teslimat uzun-takip ile neredeyse 2 aydır. Bluz, genel olarak, açıklamaya karşılık gelir. 65% pamuk, 35% pe. Dokunma oldukça hoş, pamuk hissedilir. Şeklinde triko, ben değil gerekir söylüyorlar roll up. Triko kalınlığına göre bir kulir (kumaşları bilenler için). Yorumları okuduktan sonra l sipariş ettim ve pişman oldum. Kritik olmasa da, m gerekliydi. 70 yaşında og 90'ım var. Yani, boyut ızgarası açıklamaya karşılık gelir. Modelin kendisi düğmeli formda beğendim, sadece cep kazaklarında giymeyi düşündüm, iç çamaşırında, açılmadan. Ama aslında biraz hayal kırıklığına uğramış. Düğmeli formda, satıcının fotoğrafıyla aynı görünmüyor-yakayı yerleştirmek için güzel çalışmıyor. Evet, ve açıkça iç seçim için yeterli bazı bağlantı elemanları yoktur. Fermuarı soldaki tutturduğunuzda, sağdaki iç seçim sırasıyla aşağıdan çıkmak için çaba gösterir, kapı aşağı iner. Eh, buradaki cepler konu torbalarında değil, kabartma dikişine dikilmiş, içeride sabit değil, kumaş incedir, bu yüzden dışarı çıkarlar.
  • 4/5

• Author: Glyxova Elena
  • Date: 2018-10-25
  • Iyi ürün. Biraz küçük, kıyafetleri biraz daha büyük yapmalılar.
  • 5/5