Üretim Ayrıntıları: Malzeme: ABS Boyutu: resim gösterildiği Gibi Renk: Gümüş Ürün Özellikleri: Kolay yükleme, herhangi bir alet olmadan. Döşeme için bir yüksek sınıf ve moda dekor tarzı sağlar. Bu kapak mevcut çizikler ve önlemek tırnaklarını gelen araç için araç, anahtar çizikler, vb. Fit Toyota Highlander için 2015 2016 2017 2018 2019 araba aksesuarları: Toyota_Highlander_LE; Toyota_Highlander_LE_Plus; Toyota_Highlander_XLE; Toyota_Highlander_SE; Toyota_Highlander_Limited; Toyota_Highlander_Limited_Platinum Tatlı Ipucu: Emin olun değiştirmek boyut parçası içinde fark var gibi araç sürümleri. herhangi bir sorunuz, lütfen bize ulaşın. Lütfen satın almadan önce bu madde araç olup olmadığını kontrol edin. Kurulum yöntemi: Adım 1: emin pozisyon yüklediğinizde bu madde; Adım 2: ile yer temiz Lütfen alkol veya temizlik maddesi hiçbir toz; Adım 3: geri yapışkan bant biraz dışarı Gözyaşı; Adım 4: Basın bu öğe şiddetle, gözyaşı kapalı yapışkan bant; Adım 5: Basın bu 10-15 saniye; Adım 6: Temiz kapalı parmak izi zaman bu öğe sabit olmuştur; Adım 7: Yüklemek ürünleri doğru yerde, araba içinde 48 saat. Sayesinde soğuk hava, çift taraflı bant aşağı olabilir. Için ısı tabancası kullanın lütfen sıcak kadar tutkal zaman sıcaklık düşük. Paket Içeriği: 1 x İç Üçgen Kapak Trim

• öğe Türü: Interior Mouldings
  • Ürün Genişlik: 0cm
  • Ürün Ağırlığı: 0.5kg
  • Harici Test Sertifikasyon: ISO9001
  • Ürün Uzunluk: 0cm
  • Model Adı: kk99
  • Ürün Yükseklik: 0cm

• Birim Tipi: Set
  • Paket Boyutu: 15cm x 5cm x 15cm (5.91in x 1.97in x 5.91in)