malzeme: Elektrik bileşenleri renk: resimlerini Görmek ürün tanıtımı: 1. Operating voltaj: 6--30V 2. Trigger Sinyal Kaynağı: Yüksek Seviye Tetik (3.0 V-24 V), sinyal zemin ve sistemi zemin yaygın değildir, anti-parazit abilit artırabilir
sistemi (kısa devre ile ayrıca bağlayabilirsiniz bir zemin ortak) 3. Çıkış Kapasitesi: kontrol edebilirsiniz fazla DC 30 V 5A AC veya 220 V cihazlar 5A 4. Optocoupler Izolasyon: anti-parazit yeteneğini geliştirmek, parametre ayarı sonra, bu bellek sonsuza uyarı: Röle kontak pasif ve elektrik üretim olduğunu; 1 kanal vardır kontrol fonksiyonu on/off
çalışma modu: P1: tetiklenir Sonra sinyal, güç rölesi zamanında OP, daha sonra kapatın; OP dönemi içinde aşağıdaki işlemi: 1) P1.1: sinyal tekrar tetiklenir etkili değildir 2) P1.2: sinyal tekrar tetiklenir, başlangıç zamanı tekrar 3) P1.3: sinyal tekrar tetiklenir, sıfırlama; röle kesmek, durdurma zamanlama P2: tetik sinyali veren, CL kapandıktan sonra röle güç rölesi OP zaman zaman; sonra zamanlama, rölesi kapatın P3.1: güç sonra tetik sinyali rölesi vermek zamanında OP, CL kapanma süresi röle; sonra yukarıdaki işletim döngüsü döngüsü gaive sinyal tekrar, kapatma röle zamanlama durdurmak; çevrim süreleri (LOP) olabilir set P3.2: bağladıktan sonra. gerek tetikleme sinyali, güç rölesi zamanında OP, CL kapanma süresi röle; daha sonra yukarıdaki işletim döngüsü timea döngüsü (LOP) olabilir set Q4: sinyal işlevini tutmak; hiçbir tetik sinyali varsa, zaman iptal edilecektir, röle bağlı kalmak; sinyali kaybolur zaman, zamanlama OP rölesi kapatın; zamanla, hiçbir sinyal varsa yine, zaman temizlenir

• Marka Adı: YAM
  • belgeleme: CCC
  • Model Numarası: see information
  • öğe Türü: Anahtarlar

• Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 20cm x 20cm x 20cm (7.87in x 7.87in x 7.87in)