benim dükkana hoşgeldiniz
100 adet 3x5 cm Beyaz renk Kağıt plastik DIY Küpe Ambalaj Kart Küpe Damızlık Tutucu Takı Kart Küpe ekran Aksesuarları Vitrin
Rus müşteri için, bize vermelidir TAM ADı ve AYRıNTıLı ADRES ,
değilse, parsel geri gönderilecektir.
açıklama
malzeme: kağıt + plastik
ürün Miktarı: 10 0 adet/lo t
boyutu: 3x5 cm
renk: beyaz
notlar: lütfen satın almadan önce boyutunu kontrol, etmeyiniz görüntü açıklaması kendiniz ve açıkça görmek, bu sorun önlemek olabilir. ben kötü geribildirim görmek istemiyorum (boyutu hakkında) vb. herhangi bir sorunuz varsa, bizimle irtibata geçiniz, teşekkürler!
sevgili Arkadaşlar, çünkü fotoğraf teknik ve aydınlatma sorunu, görüntüleri olay biraz chromatism Gerçek ürünleri ile karşılaştırmak. bunu fark Lütfen! teşekkür ederim için anlayışınız!
baskı Logosu hakkında : sevgili dostum, logolar ile Kartları satın almak istiyorsanız, hatırlıyor musun lütfen bir sipariş önce bize ulaşın. baskı için sipariş önce bilmeniz gereken şey: 1. genel olarak konuşursak, bizim min sipariş miktarı 5000 adet olduğunu. 2. Logo printind ekstra para mal olacak, doğrudan sipariş etmeyiniz. 3. Logo baskılı çanta kişiselleştirin ürünleri vardır, düz çanta teslim süresi daha uzundur. 4. Logo dosya PDF olabilir, AI ve JPG formatında.

• renk: white
  • öğe Türü: Jewelry Packaging & Display
  • malzeme: Kâğıt
  • Ürün Uzunluk: 5cm
  • Ürün Genişlik: 3cm
  • Model Numarası: Jewelry Earring Packing Display Price Cards Tags
  • Ürün Özellikleri: Paper earring cards
  • Ürün Ağırlığı: 1.3g
  • Marka Adı: MISSDEAR
  • Takı Ambalaj & Ekran Tipi: Etiketler, Fiyat Etiketleri
  • Item Type:
  • Fine or Fashion:
  • Place of Origin:
  • Size:
  • Material: Paper+Plastic
  • Fit For: Jewerly ,Earring ,Earring Stud
  • Color: White

• Birim Tipi: lot (100 parçalar/lot)
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 8cm (3.94in x 3.94in x 3.15in)